W1A2ZC682MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W1A2ZC682MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 6800PF 10V X7R 0504
Fitxak: W1A2ZC682MAT2A.pdf
  • Mezua
W1A2ZC682MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W1A2ZC682MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP ARRAY 6800PF 10V X7R 0504 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4274 pcs Datuen fitxa W1A2ZC682MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea X7R Tamaina / dimentsioa 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Series IPC balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0504 (1410 Metric)
Capacitors kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.66mm) Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 6800pF Isolated Capacitor 2 Array 10V X7R 0504 (1410 Metric) Zirkuitu mota Isolated
kapazitantzia 6800pF