W1A25C472MAT2F
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W1A25C472MAT2F
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 4700PF 50V X7R 0504
Fitxak: W1A25C472MAT2F.pdf
  • Mezua
W1A25C472MAT2Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W1A25C472MAT2F fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP ARRAY 4700PF 50V X7R 0504 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6629 pcs Datuen fitxa W1A25C472MAT2F.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea X7R Tamaina / dimentsioa 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Series IPC balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0504 (1410 Metric)
Capacitors kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.66mm) Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 4700pF Isolated Capacitor 2 Array 50V X7R 0504 (1410 Metric) Zirkuitu mota Isolated
kapazitantzia 4700pF