VCAS120630D650DP
AVX CorporationAVX Corporation
VCAS120630D650DP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCAS120630D650DP
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 41V 120A 1206
Fitxak: VCAS120630D650DP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
VCAS120630D650DPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCAS120630D650DP fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena VARISTOR 41V 120A 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 120707 pcs Datuen fitxa VCAS120630D650DP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 41V Varistor tentsioa (min) 36.9V
Varistor Tentsioa (Max) 45.1V Series TransGuard®
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 478-6506-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 30V
Gehienezko AC bolumena 21V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.40J Deskribapen zehatza 41V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Oraina - Surge 120A Edukiera @ maiztasuna 400pF @ 1kHz