VC06LC18X500DP
AVX CorporationAVX Corporation
VC06LC18X500DP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VC06LC18X500DP
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 30A 0603
Fitxak: 1.VC06LC18X500DP.pdf2.VC06LC18X500DP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
VC06LC18X500DPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VC06LC18X500DP fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena VARISTOR 30A 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175420 pcs Datuen fitxa 1.VC06LC18X500DP.pdf2.VC06LC18X500DP.pdf
Varistor tentsioa (min) 25V Varistor Tentsioa (Max) 40V
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 478-2503-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 18V Gehienezko AC bolumena 14V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.05J
Deskribapen zehatza 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Oraina - Surge 30A
Edukiera @ maiztasuna 50pF @ 1MHz