VC020105T150WP
AVX CorporationAVX Corporation
VC020105T150WP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VC020105T150WP
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 12.8V 2A 0201
Fitxak: VC020105T150WP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
VC020105T150WPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VC020105T150WP fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena VARISTOR 12.8V 2A 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 238509 pcs Datuen fitxa VC020105T150WP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 12.8V Varistor tentsioa (min) 10V
Varistor Tentsioa (Max) 15.6V Series -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 478-5480-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 5.6V
Gehienezko AC bolumena 4V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.01J Deskribapen zehatza 12.8V 2A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0201 (0603 Metric)
Oraina - Surge 2A Edukiera @ maiztasuna 15pF @ 1kHz