TPST225K016R2000
AVX CorporationAVX Corporation
TPST225K016R2000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPST225K016R2000
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 10% 16V SMD
Fitxak: TPST225K016R2000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
TPST225K016R2000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPST225K016R2000 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 10% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 441368 pcs Datuen fitxa TPST225K016R2000.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series TPS Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric), 1210 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea T Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2 Ohm
Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric), 1210 2 Ohm kapazitantzia 2.2µF