TCME477M006R0010
AVX CorporationAVX Corporation
TCME477M006R0010 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCME477M006R0010
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Fitxak: 1.TCME477M006R0010.pdf2.TCME477M006R0010.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
TCME477M006R0010ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCME477M006R0010 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19318 pcs Datuen fitxa 1.TCME477M006R0010.pdf2.TCME477M006R0010.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series TCM balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 478-10007-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea E Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 10 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 470µF