TARS685M025
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TARS685M025
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 25V 20% AXIAL
Fitxak: TARS685M025.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TARS685M025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TARS685M025 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 6.8UF 25V 20% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3552 pcs Datuen fitxa TARS685M025.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.169" Dia x 0.339" L (4.30mm x 8.60mm)
Series TAR Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea S Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.1 Ohm
Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 25V Axial 3.1 Ohm kapazitantzia 6.8µF