TAP686M025FCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP686M025FCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP686M025FCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68UF 25V 20% RADIAL
Fitxak: TAP686M025FCS.pdf
  • Mezua
TAP686M025FCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP686M025FCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 68UF 25V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20508 pcs Datuen fitxa TAP686M025FCS.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea N Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm
Deskribapen zehatza 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 800 mOhm kapazitantzia 68µF