TAP685M016SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP685M016SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP685M016SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 16V 20% RADIAL
Fitxak: TAP685M016SCS.pdf
  • Mezua
TAP685M016SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP685M016SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 6.8UF 16V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 321941 pcs Datuen fitxa TAP685M016SCS.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4 Ohm
Deskribapen zehatza 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 4 Ohm kapazitantzia 6.8µF