TAP685K035HSC
AVX CorporationAVX Corporation
TAP685K035HSC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP685K035HSC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 35V 10% RADIAL
Fitxak: TAP685K035HSC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
TAP685K035HSCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP685K035HSC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 6.8UF 35V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 201591 pcs Datuen fitxa TAP685K035HSC.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea F Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.250" (6.35mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm
Deskribapen zehatza 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 2.5 Ohm kapazitantzia 6.8µF