TAP685K025SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP685K025SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP685K025SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 25V 10% RADIAL
Fitxak: TAP685K025SCS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TAP685K025SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP685K025SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 6.8UF 25V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110655 pcs Datuen fitxa TAP685K025SCS.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 478-1921
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.1 Ohm Deskribapen zehatza 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 3.1 Ohm
kapazitantzia 6.8µF