TAP476K010SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP476K010SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP476K010SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 10V 10% RADIAL
Fitxak: TAP476K010SCS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TAP476K010SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP476K010SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 47UF 10V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52029 pcs Datuen fitxa TAP476K010SCS.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia (6.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 478-1910
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea G
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.7 Ohm Deskribapen zehatza 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 1.7 Ohm
kapazitantzia 47µF