TAP475M025F
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475M025F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP475M025F
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 25V 20% RADIAL
Fitxak: TAP475M025F.pdf
  • Mezua
TAP475M025Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP475M025F fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 4.7UF 25V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 321843 pcs Datuen fitxa TAP475M025F.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4 Ohm
Deskribapen zehatza 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 4 Ohm kapazitantzia 4.7µF