TAP475M010HCD
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475M010HCD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP475M010HCD
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 10V 20% RADIAL
Fitxak: TAP475M010HCD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
TAP475M010HCDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP475M010HCD fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 4.7UF 10V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 432060 pcs Datuen fitxa TAP475M010HCD.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.250" (6.35mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 Ohm
Deskribapen zehatza 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 8 Ohm kapazitantzia 4.7µF