TAP475K035GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475K035GSB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP475K035GSB
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 35V 10% RADIAL
Fitxak: TAP475K035GSB.pdf
  • Mezua
TAP475K035GSBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP475K035GSB fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 4.7UF 35V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258472 pcs Datuen fitxa TAP475K035GSB.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia (5.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea E Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.125" (3.18mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3 Ohm
Deskribapen zehatza 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 3 Ohm kapazitantzia 4.7µF