TAP475K016GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475K016GSB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP475K016GSB
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 16V 10% RADIAL
Fitxak: TAP475K016GSB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TAP475K016GSBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP475K016GSB fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 4.7UF 16V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107999 pcs Datuen fitxa TAP475K016GSB.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 478-11719
TAP475K016GSB-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.125" (3.18mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 Ohm Deskribapen zehatza 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 5 Ohm
kapazitantzia 4.7µF