TAP475J010SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475J010SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP475J010SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 10V 5% RADIAL
Fitxak: TAP475J010SCS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TAP475J010SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP475J010SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 4.7UF 10V 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 280529 pcs Datuen fitxa TAP475J010SCS.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±5% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 Ohm
Deskribapen zehatza 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 8 Ohm kapazitantzia 4.7µF