TAP336K010GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP336K010GSB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP336K010GSB
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL
Fitxak: TAP336K010GSB.pdf
  • Mezua
TAP336K010GSBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP336K010GSB fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 200842 pcs Datuen fitxa TAP336K010GSB.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea F Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.125" (3.18mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.1 Ohm
Deskribapen zehatza 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 2.1 Ohm kapazitantzia 33µF