TAP335K016SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP335K016SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP335K016SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.3UF 16V 10% RADIAL
Fitxak: TAP335K016SCS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TAP335K016SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP335K016SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 3.3UF 16V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108476 pcs Datuen fitxa TAP335K016SCS.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 478-1887
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 Ohm Deskribapen zehatza 3.3µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 6 Ohm
kapazitantzia 3.3µF