TAP225M050SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP225M050SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP225M050SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 50V 20% RADIAL
Fitxak: TAP225M050SCS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TAP225M050SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP225M050SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 50V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84392 pcs Datuen fitxa TAP225M050SCS.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia (5.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 478-8824
TAP225M050SCS-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea E
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.5 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 3.5 Ohm
kapazitantzia 2.2µF