TAP225M035SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP225M035SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP225M035SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 35V 20% RADIAL
Fitxak: TAP225M035SCS.pdf
  • Mezua
TAP225M035SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP225M035SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 35V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 332854 pcs Datuen fitxa TAP225M035SCS.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 Ohm
Deskribapen zehatza 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 5 Ohm kapazitantzia 2.2µF