TAP225M016GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP225M016GSB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP225M016GSB
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 16V 20% RADIAL
Fitxak: TAP225M016GSB.pdf
  • Mezua
TAP225M016GSBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP225M016GSB fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 16V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 345357 pcs Datuen fitxa TAP225M016GSB.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.125" (3.18mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 Ohm
Deskribapen zehatza 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 8 Ohm kapazitantzia 2.2µF