TAP156M025SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP156M025SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP156M025SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15UF 25V 20% RADIAL
Fitxak: TAP156M025SCS.pdf
  • Mezua
TAP156M025SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP156M025SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 15UF 25V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 131231 pcs Datuen fitxa TAP156M025SCS.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea F Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2 Ohm
Deskribapen zehatza 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 2 Ohm kapazitantzia 15µF