TAP156M016SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP156M016SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP156M016SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15UF 16V 20% RADIAL
Fitxak: TAP156M016SCS.pdf
  • Mezua
TAP156M016SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP156M016SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 15UF 16V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 260120 pcs Datuen fitxa TAP156M016SCS.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia (5.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea E Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm
Deskribapen zehatza 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 2.5 Ohm kapazitantzia 15µF