TAP155M016SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP155M016SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP155M016SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1.5UF 16V 20% RADIAL
Fitxak: TAP155M016SCS.pdf
  • Mezua
TAP155M016SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP155M016SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 1.5UF 16V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 469263 pcs Datuen fitxa TAP155M016SCS.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 Ohm
Deskribapen zehatza 1.5µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 10 Ohm kapazitantzia 1.5µF