TAP154K035GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP154K035GSB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP154K035GSB
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.15UF 35V 10% RADIAL
Fitxak: TAP154K035GSB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
TAP154K035GSBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP154K035GSB fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 0.15UF 35V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 365065 pcs Datuen fitxa TAP154K035GSB.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.125" (3.18mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 21 Ohm
Deskribapen zehatza 0.15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 21 Ohm kapazitantzia 0.15µF