TAP107K016SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP107K016SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP107K016SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 16V 10% RADIAL
Fitxak: TAP107K016SCS.pdf
  • Mezua
TAP107K016SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP107K016SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 100UF 16V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4584 pcs Datuen fitxa TAP107K016SCS.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea N Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm
Deskribapen zehatza 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 800 mOhm kapazitantzia 100µF