TAP106M050SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP106M050SCS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP106M050SCS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 50V 20% RADIAL
Fitxak: TAP106M050SCS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TAP106M050SCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP106M050SCS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 10UF 50V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46402 pcs Datuen fitxa TAP106M050SCS.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series TAP Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea J Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.6 Ohm
Deskribapen zehatza 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 1.6 Ohm kapazitantzia 10µF