TAP104K050CRW
AVX CorporationAVX Corporation
TAP104K050CRW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP104K050CRW
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.1UF 50V 10% RADIAL
Fitxak: TAP104K050CRW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
TAP104K050CRWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP104K050CRW fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 0.1UF 50V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 415098 pcs Datuen fitxa TAP104K050CRW.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series TAP Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 26 Ohm
Deskribapen zehatza 0.1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 26 Ohm kapazitantzia 0.1µF