TAJS476M002RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS476M002RNJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAJS476M002RNJ
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 2.5V 20% 1206
Fitxak: TAJS476M002RNJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
TAJS476M002RNJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAJS476M002RNJ fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 47UF 2.5V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 336488 pcs Datuen fitxa TAJS476M002RNJ.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea S Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.6 Ohm
Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 2.5V 1206 (3216 Metric) 1.6 Ohm kapazitantzia 47µF