TAJS335K016RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS335K016RNJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAJS335K016RNJ
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1206
Fitxak: TAJS335K016RNJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
TAJS335K016RNJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAJS335K016RNJ fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 440721 pcs Datuen fitxa TAJS335K016RNJ.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak TAJS335K016R
TAJS335K016R-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea S
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 Ohm Deskribapen zehatza 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 5 Ohm
kapazitantzia 3.3µF