TAJS225K010A
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS225K010A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAJS225K010A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 10% 1206
Fitxak: TAJS225K010A.pdf
  • Mezua
TAJS225K010Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAJS225K010A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3484 pcs Datuen fitxa TAJS225K010A.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea S Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12 Ohm
Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 12 Ohm kapazitantzia 2.2µF