TAJS154M020RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS154M020RNJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAJS154M020RNJ
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.15UF 20V 20% 1206
Fitxak: TAJS154M020RNJ.pdf
  • Mezua
TAJS154M020RNJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAJS154M020RNJ fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 0.15UF 20V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7004 pcs Datuen fitxa TAJS154M020RNJ.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak TAJS154M020R
TAJS154M020R-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea S
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 Ohm Deskribapen zehatza 0.15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 25 Ohm
kapazitantzia 0.15µF