TAJS106M004RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS106M004RNJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAJS106M004RNJ
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 4V 20% 1206
Fitxak: TAJS106M004RNJ.pdf
  • Mezua
TAJS106M004RNJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAJS106M004RNJ fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 10UF 4V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6903 pcs Datuen fitxa TAJS106M004RNJ.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak TAJS106M004R
TAJS106M004R-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea S
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 Ohm Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 6 Ohm
kapazitantzia 10µF