TAJS105M020Y
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS105M020Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAJS105M020Y
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1UF 20V 20% 1206
Fitxak: TAJS105M020Y.pdf
  • Mezua
TAJS105M020Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAJS105M020Y fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 1UF 20V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5183 pcs Datuen fitxa TAJS105M020Y.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea S Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12 Ohm
Deskribapen zehatza 1µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 12 Ohm kapazitantzia 1µF