TAJS104K050RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS104K050RNJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAJS104K050RNJ
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.1UF 50V 10% 1206
Fitxak: TAJS104K050RNJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
TAJS104K050RNJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAJS104K050RNJ fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 0.1UF 50V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 365276 pcs Datuen fitxa TAJS104K050RNJ.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea S Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 19 Ohm
Deskribapen zehatza 0.1µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1206 (3216 Metric) 19 Ohm kapazitantzia 0.1µF