TAJC475M020SNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC475M020SNJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAJC475M020SNJ
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 20V 20% 2312
Fitxak: TAJC475M020SNJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TAJC475M020SNJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAJC475M020SNJ fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 4.7UF 20V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 662779 pcs Datuen fitxa TAJC475M020SNJ.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak TAJC475M020S
TAJC475M020S-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric)
kapazitantzia 4.7µF