TACT476M010RTA
AVX CorporationAVX Corporation
TACT476M010RTA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TACT476M010RTA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 20% 10V SMD
Fitxak: TACT476M010RTA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
TACT476M010RTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TACT476M010RTA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 47UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62454 pcs Datuen fitxa TACT476M010RTA.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series TACmicrochip®, TAC Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric), 1210 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea T Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1 Ohm
Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric), 1210 1 Ohm kapazitantzia 47µF