SR201E104MAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR201E104MAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SR201E104MAT
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 100V Z5U RADIAL
Fitxak: SR201E104MAT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
SR201E104MATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SR201E104MAT fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.1UF 100V Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1703577 pcs Datuen fitxa SR201E104MAT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series SkyCap® SR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa 10°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.200" (5.08mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose