SR201C333MAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR201C333MAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SR201C333MAT
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.033UF 100V X7R RADIAL
Fitxak: SR201C333MAT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SR201C333MATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SR201C333MAT fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.033UF 100V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 627597 pcs Datuen fitxa SR201C333MAT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series SkyCap® SR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.200" (5.08mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.033µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 0.033µF eskaerak General Purpose