SR201C153KAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
SR201C153KAATR2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SR201C153KAATR2
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.015UF 100V X7R RADIAL
Fitxak: SR201C153KAATR2.pdf
  • Mezua
SR201C153KAATR2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SR201C153KAATR2 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.015UF 100V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6471 pcs Datuen fitxa SR201C153KAATR2.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series SkyCap® SR
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.200" (5.08mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.015µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 0.015µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SR201C123KARTR2
SR201C123KARTR2
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 0.012UF 100V X7R RADIAL
Stockean: 658551 pcs
Deskarga: SR201C123KARTR2.pdf
RFQ
SR201C153KARTR2
SR201C153KARTR2
deskribapena: CAP CER 0.015UF 100V X7R RADIAL
Stockean: 680244 pcs
Deskarga: SR201C153KARTR2.pdf
RFQ
SR201C153KAA
SR201C153KAA