SR155E103MAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR155E103MAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SR155E103MAT
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 50V Z5U RADIAL
Fitxak: SR155E103MAT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
35000 pcs
  • Mezua
SR155E103MATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SR155E103MAT fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10000PF 50V Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 842299 pcs Datuen fitxa SR155E103MAT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Series SkyCap® SR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa 10°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.81mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose