SR072C331KAATR1
AVX CorporationAVX Corporation
SR072C331KAATR1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SR072C331KAATR1
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 200V X7R RADIAL
Fitxak: SR072C331KAATR1.pdf
  • Mezua
SR072C331KAATR1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SR072C331KAATR1 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 330PF 200V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3707 pcs Datuen fitxa SR072C331KAATR1.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Series SkyCap® SR
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose