SR071A331JART
AVX CorporationAVX Corporation
SR071A331JART Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SR071A331JART
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Fitxak: SR071A331JART.pdf
  • Mezua
SR071A331JARTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SR071A331JART fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3723 pcs Datuen fitxa SR071A331JART.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Series SkyCap® SR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SR071A330KAR
SR071A330KAR
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 33PF 100V NP0 RADIAL
Stockean: 858214 pcs
Deskarga: SR071A330KAR.pdf
RFQ
SR071A331JAA
SR071A331JAA
deskribapena: CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL
Stockean: 4016 pcs
Deskarga: SR071A331JAA.pdf
RFQ
SR071A331JARTR2
SR071A331JARTR2
deskribapena: CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD