SCMR18C105MSBA0
AVX CorporationAVX Corporation
SCMR18C105MSBA0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCMR18C105MSBA0
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAPACITOR 1F 20% 5V THRU HOLE
Fitxak: 1.SCMR18C105MSBA0.pdf2.SCMR18C105MSBA0.pdf3.SCMR18C105MSBA0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SCMR18C105MSBA0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCMR18C105MSBA0 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAPACITOR 1F 20% 5V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 5V tolerantzia ±20%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Series SCM Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 478-10016
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 60°C
Korrontearen tartea 0.453" (11.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 150 mOhm @ 1kHz
Deskribapen zehatza 1F (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 150 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C kapazitantzia 1F