SA301E334MAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA301E334MAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA301E334MAC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.33UF 100V Z5U AXIAL
Fitxak: SA301E334MAC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SA301E334MACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA301E334MAC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.33UF 100V Z5U AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 228991 pcs Datuen fitxa SA301E334MAC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Series SpinGuard® SA
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa 10°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.33µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Axial
kapazitantzia 0.33µF eskaerak General Purpose