SA205C473KAM
AVX CorporationAVX Corporation
SA205C473KAM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA205C473KAM
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 50V X7R AXIAL
Fitxak: SA205C473KAM.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
SA205C473KAMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA205C473KAM fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.047UF 50V X7R AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 772441 pcs Datuen fitxa SA205C473KAM.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm) Series SpinGuard® SA
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial
kapazitantzia 0.047µF eskaerak General Purpose