SA201A152FAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA201A152FAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA201A152FAC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 100V NP0 AXIAL
Fitxak: SA201A152FAC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SA201A152FACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA201A152FAC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1500PF 100V NP0 AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7044 pcs Datuen fitxa SA201A152FAC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm) Series SpinGuard® SA
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
kapazitantzia 1500pF eskaerak General Purpose