SA115C823KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SA115C823KAR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA115C823KAR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.082UF 50V X7R AXIAL
Fitxak: SA115C823KAR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
SA115C823KARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA115C823KAR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.082UF 50V X7R AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 578719 pcs Datuen fitxa SA115C823KAR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm) Series SpinGuard® SA
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.082µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial
kapazitantzia 0.082µF eskaerak General Purpose